МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 5
Під обробкою: 24

Для запобігання техногенних, терористичних, інших загроз, а також за наявності фактів корупції в порту. Цілодобова Гаряча Лінія (048) 706-57-96 Адміністрації Одеського морського порту. З решти питань звертатися за телефонами у контактному довіднику

«Порт є саме існування Одеcи»

— Граф А.Ф.Ланжерон

e-procurement-uspa-uae-procurement-ocsp-ua

РОЗДІЛИ

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

transport-ukr

procurement-ukr

Одесское областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

ГАЗЕТА «ОДЕСЬКИЙ ПОРТОВИК»


       2018.02.15


                        Архів за 2015 рік

                        Архів за 2016 рік

                        Архів за 2017 рік

                        Архів за 2018 рік

archival-photos-ukr

АНАЛІТИКА

ОГОЛОШЕННЯ

Авторизація

Увага! Ремонтні роботи!

У зв'язку з ремонтними роботами 20 лютого 2018 c 10.00 до 17.00 буде перекрито рух по 2-й і 4-ї черги естакади. Просимо взяти до уваги!

Детальніше...

ХЕТ-ТРИК ОДЕСЬКОГО ПОРТУ: біля причалів обробляються три 300-метрові контейнеровози одночасно

Станом на десяту ранку 16 лютого ц.р. на двох контейнерних терміналах Одеського порту – на Карантинному молу, та у Хлібній гавані оброблялись три 300-метрові контейнеровози:

- причал №2, т/х MAERSK KIMI (макс. довжина - 299,9 м, прапор - Нідерланди);

- причал №2-к, т/х ORCA I (294,12 м, прапор - Панама);

- причал №42, т/х COSCO SHIPPING PANAMA (300 м, прапор – Маршаллові о-ви).

 

Як свідчать дані служби економіки Одеської філії Адміністрації морських портів України (ОФ ДП «АМПУ»), обсяг перевалки контейнерів на причалах порту у січні ц.р. сягнув позначки 41,6 тис. TEU, що на 6,4 тис. TEU, або на 18 % перевищує аналогічний показник першого місяця минулого року.

 

- Сьогодні в Одесі обробляється понад 80 відсотків усього контейнеропотоку, що проходить через українські порти, - прокоментував подію начальник ОФ ДП «АМПУ» Ігор Ткачук. - Ми вдячні нашим партнерам, колективам стивідорних компаній, які в умовах жорсткої конкуренції забезпечують надання клієнтам сучасного якісного сервісу і впроваджують інноваційні програми розвитку терміналів. Адміністрація порту зі свого боку докладає зусиль для забезпечення ефективної роботи терміналів. Я маю на увазі дотримання паспортних глибин у гаванях і на підхідному каналі, питання вдосконалення процедур оформлення вантажів у пункті пропуску…

 

Нагадаємо, оператором контейнерного терміналу порту на Карантинному молу є компанія ДП «Контейнерний термінал Одеса» (ДП «КТО», дочірній підрозділ німецького логістичного холдингу HHLA). Терміналом у Хлібній гавані, одним з засновників якого є французький контейнерний перевізник CMA CGM, оперує ТОВ «Бруклін-Київ порт».

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

  

  

 

 

 

 

Детальніше...

МАСЛЯНА: Активісти молодіжної організації Одеського порту пригощали всіх млинцями

Фоторепортаж

 

У п'ятницю, 16 лютого, Молодіжна організація Одеського порту (МООП) відзначила свято Масляної безкоштовним частуванням працівників підприємства. До початку трудового дня в різних місцях порту були розставлені столи з печивом, бубликами і, звичайно ж, млинцями. Всім поспішають на роботу Активісти МООП пропонували млинці, политі кленовим сиропом, або шоколадною глазур'ю. Всього було заготовлено близько тисячі контейнерів з традиційним оліїстим частуванням.

 

- Нами були обрані місця з таким розрахунком, щоб охопити акцією якомога більшу кількість людей, - розповіла голова МООП Євгенія Прокопець. - Точки роздачі були розміщені на вул. Деволановській (в районі РСУ порту), на Митній площі біля центрального офісу адміністрації порту, на морському вокзалі, на 28 причалі, де базуються портофлот і плавмайстерні, в районі транзитно-вантажного терміналу порту на Пересипу. Сподіваюся, нашою акцією ми підняли портовикам настрій, а з хорошим настроєм і працюється краще.

 

Євгенія додала, що заходи Масляної пройшли за підтримки адміністрації Одеської філії АМПУ і Профспілки працівників морського транспорту Одеського порту. А більш яскравою акція стала завдяки костюмам, наданим директором концертно-виставкового комплексу порту Ганною Чорнобродською. Подібні акції МООП проводить другий рік поспіль і розраховує цю традицію продовжити в майбутньому.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

В Одеському порту нагородили моряків буксира-ювіляра

З нагоди 35-річчя введення в експлуатацію морського буксира «Новатор» керівництвом державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» був нагороджений ряд членів екіпажу судна.

 

Нагороди портовим морякам вручив виконуючий обов'язки директора ДП «Одеський морський торговельний порт» Віктор Войтко. Він подякував членам екіпажу за копітку працю і відданість своїй роботі.

 

- Одеський морський торговельний порт - підприємство, що має багату історію і традиції. Порт - це містоутворююче підприємство, яке забезпечує робочими місцями і гідними умовами праці одеситів. Для мене велика честь нагородити членів екіпажу буксира «Новатор», адже вони справжні професіонали, які добре працюють і гідно виконують поставлені перед ними завдання, - підкреслив В.Войтко.

 

Почесні грамоти за успішне виконання виробничих завдань, зразкове виконання посадових обов'язків, багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадському житті отримали матрос другого класу Віталій Заболотний, матрос першого класу Юрій Шікірявий і боцман Станіслав Лисіч.

 

Морський буксир «Новатор» побудовано на верфі ім. Йосипа Броз Тіто в колишній Югославії та дообладнувано в Болгарії в 1982 році. В лютому 1983 року судно прийнято в експлуатацію в складі портового флоту ДП «ОМТП». У «Новатора» славна трудова біографія, в тому числі й далекі походи за вантажами в Італію. До 2011 року судном беззмінно керував Станіслав Малюта, прийняв від нього управління буксиром нинішній капітан Євген Шеремета.

 

Незважаючи на вік, завдяки турботам керівництва порту і сумлінному обслуговування з боку екіпажу, м/б «Новатор» у відмінному технічному стані. Команді буксира доручають виконання складних операцій із проведення суден.

 

Відділ з питань маркетингу та зв'язків з громадськістю ДП «ОМТП»

 

 

 

 

Детальніше...

ДП «Одеський порт» поповнює парк підйомно-транспортного обладнання новою технікою

На підприємстві ДП «Одеський порт» введено в експлуатацію два сучасних вилочних навантажувача Konecranes SMV 16-1200C, які характеризуються ергономічністю, надійністю та тривалим терміном експлуатації.

 

Навантажувачі мають максимальну вантажопідйомність 16 тонн і висоту підйому 4,5 метра. Виробник позиціонує Konecranes SMV 16-1200C як контейнерний навантажувач, хоча цим його можливості не обмежуються - він застосовується на промислових підприємствах по всьому світу для переміщення різних вантажів великої маси.

 

Начальник служби механізації та технології ДП «ОМТП» Михайло Лосенко зазначив, що зараз підприємство проводить модернізацію і оновлює технічну базу.

 

- За сприяння керівництва ДП «Одеський порт», для служби купується сучасна техніка, що дозволяє істотно поліпшити якість наших послуг. Сьогодні ми можемо надати в оренду стивідорним компаніям сучасну техніку, яка широко використовується в інших портах світу. Введення в експлуатацію потужних навантажувачів дозволить підвищити продуктивність праці, таким чином збільшити прибуток державного підприємства, - висловив задоволення новою технікою М.Лосенко.

 

Відзначимо, закупівля відбулася в повній відповідності до чинного законодавства. З тендерною документацією за контрактом можна ознайомитися на порталі Prozorro.

 

Відділ з питань маркетингу та зв'язків з громадськістю ДП «ОМТП»

 

 

 

Детальніше...

В Одеському порту відзначили День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

14 лютого, напередодні чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану, в центральний офіс Одеської філії Адміністрації морських портів України були запрошені працівники порту - ветерани бойових дій у локальних конфліктах на території інших держав. Зі словами подяки за виявлені героїзм і мужність, які є прикладом для нинішніх захисників територіальної цілісності України, до воїнів запасу звернулися 1-й заступник начальника ОФ ДП «АМПУ» Олександр Зубик, голова Профспілки порту Володимир Зайков, голова Одеської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Костянтин Оборін, голова Ради ветеранів порту Олексій Птащенко.

 

Учасники зібрання вшанували пам'ять загиблих у всіх локальних конфліктах другої половини ХХ століття хвилиною мовчання.

 

Ряд учасників бойових дій за гідний внесок у розвиток Одеського порту були нагороджені Почесними грамотами та преміями адміністрації порту, ДП «Одеський порт», Профспілки робітників морського транспорту ОМП.

 

Після урочистих зборів у конференц-залі ОФ ДП «АМПУ» на Митній площі відбулося покладання квітів до підніжжя монумента загиблим портовикам.

 

Довідка. Учасники бойових дій, які працюють в порту, об'єднані у громадську організацію «Бойове братерство» під егідою Профспілки РМТ Одеського порту і міської організації спілки ветеранів Афганістану. В даний момент об'єднання налічує 80 осіб, в числі яких ветерани бойових дій в Афганістані, Південно-Східній Азії, на Африканському континенті та інших локальних конфліктах, а також учасники антитерористичної операції на Сході України.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

Детальніше...

Баскетбол, волейбол, футзал - Інтерклуб Одеського порту відкрив новий сезон товариських матчів за участю іноземних моряків

У неділю, 11 лютого, у великому ігровому залі спорткомплексу Одеського порту відбувся товариський матч з баскетболу між портовиками та командою екіпажу суховантажу ORCHARD BULKER (прапор - Сінгапур). Матч організувала адміністрація Інтерклубу Одеського порту (Seamen`s Club) за сприяння керівництва ДП «Одеський порт».

 

- Це перший спортивний захід, який ми провели у 2018 році, - зазначає директор Інтерклубу Тетяна Тарасик. - Таких матчів було б набагато більше. Але судна у гавані обробляються швидко, вільного часу у моряків практично немає. Проте, в екіпажах, де є свої баскетбольні або футбольні команди, капітани знаходять можливість відкоригувати графік вахт таким чином, щоб відпустити команду на кілька годин. Особливо це характерно для філіппінських екіпажів, де капітани нерідко є і капітанами суднових спортивних команд.

 

Як розповіла далі Т.Тарасик, інформація про товариські матчі широко розходиться на професійних форумах в Інтернеті. Дізнавшись про те, що в Одеському порту є можливість зіграти з місцевими командами в баскетбол, волейбол, футзал, деякі капітани заздалегідь зв'язуються з Інтерклубом і узгоджують дату і час майбутньої гри. Їх суперниками стають такі ж аматорські команди портовиків, курсантів морських коледжів та ін. Найбільш яскраві моменти спортивних змагань відображені на спеціальних стендах у приміщенні Інтерклубу на Військовому молу порту.

 

Прес-служба адміністрації Одеського порту

 

 

 

 

 

Детальніше...

Увага! Ремонтні роботи!

У зв'язку з ремонтними роботами 14 лютого 2018 c 9.00 до 17.00 буде перекрито рух по 2-й і 4-ї черги естакади. Просимо взяти до уваги!

Детальніше...

Бізнес схвалив роботу адміністрації Одеського порту у 2017 році - про що говорили на першому у 2018 році засіданні Ради порту

На засіданні Ради порту, яке відбулося сьогодні, 7 лютого, начальник Одеської філії Адміністрації морських портів України (ОФ ДП «АМПУ») Ігор Ткачук відзвітував про роботу адміністрації підприємства в минулому році. Робота адміністрації була визнана задовільною, що закріплено у протоколі засідання

 

Після цього учасники зібрання, більшість з яких складають керівники стивідорних компаній, обговорили ряд нагальних питань порядку денного: про невідкладні заходи щодо вдосконалення системи диспетчеризації залізничних операцій у порту, про прийняття спільного звернення у зв'язку із затримками суден на вимогу Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря, про ситуацію з надходженням вантажопотоків і т.д.

 

Підсумовуючи зроблене у 2017 році, І.Ткачук особливу увагу приділив проектам модернізації гідротехнічних споруд і дорожньої інфраструктури, створенню нових перевалочних потужностей. Серед іншого були згадані будівництво причалу 1-з Андросовського молу, початок реконструкції причалу № 7 Карантинної гавані, введення в експлуатацію після реконструкції 2-ї черги транспортної естакади, розширення за рахунок коштів приватних інвесторів перевалочних потужностей зернових і контейнерних вантажів на Карантинному, Військовому та Андросовському молах.

 

- Деякі проекти стартували давно, але активна фаза їх реалізації розпочалася у 2017 році, - розповів начальник ОФ ДП «АМПУ». - Багато зусиль було нами застосовано для прискорення процедури проходження погоджень у міністерствах і відомствах, на деякі пакети документів були отримані дозволи в Кабміні. І в цьому плані 2018 рік у нас також обіцяє бути дуже інтенсивним...

 

Як зазначив І.Ткачук, при формуванні політики адміністрації порту все більшу роль відіграють рішення, прийняті на засіданнях Ради порту і за участю Асоціації стивідорів ОМТП. За словами керівника, в минулому році відбулося 5 засідань СП, на які були винесені 34 питання для прийняття рішень, що стосуються стратегії подальшого розвитку порту. З них не виконаними залишилися всього лише 4, з об'єктивних причин.

 

У заключній частині свого звіту виступаючий відзначив як позитивну тенденцію своєчасне затвердження Кабінетом міністрів України фінансового плану АМПУ на 2018 рік. Своєчасне прийняття головного фінансового документа, за його словами, дає надію на 100-відсоткове виконання планів по капітальним інвестиціям та проведення закупівель.

 

- Сьогодні у адміністрації порту є повна взаємодія з центральним апаратом АМПУ і з Міністерством інфраструктури. – запевнив І.Ткачук. - Ніяких розбіжностей і протиріч при прийнятті рішень не виникає, що дає можливість конструктивно працювати і рухатися вперед як у розвитку виробничої інфраструктури Одеської філії АМПУ, так і розвитку бізнесу кожного стивідора окремо. У 2018 році адміністрація порту ставить перед собою цілий комплекс завдань по створенню комфортних умов роботи бізнесу, спрощенню процедур погоджень документів, що повинно дати результат в плані залучення вантажопотоків і служити стимулом для вкладення інвестицій.

 

Довідка. Чергова новація в практиці роботи Одеського порту (звіт адміністрації перед бізнес-спільнотою) вводиться з цього року за ініціативою Профспілки працівників морського транспорту ОМП. Лідер Профспілки Володимир Зайков прокоментував ініціативу наступним чином:

 

- В умовах посилення конкурентного суперництва між портами, боротьби за вантажопотоки, приватні інвестори, що вкладають кошти в розвиток бізнесу в порту, повинні бути впевнені в поверненні своїх вкладень. І в цьому сенсі адміністрація порту повинна бути не просто союзником стивідорних компаній, а ефективним координатором їх спільних дій і ефективним лобістом їх інтересів. Від успішності адміністрації залежить економічна стабільність підприємства і, в кінцевому підсумку, соціальне благополуччя всіх його трудівників. Тому, ми вважаємо, що після закінчення року керівник повинен відзвітувати: що вдалося зробити для того, щоб стивідорні компанії могли тут будувати термінали, залучати вантажі і створювати робочі місця...

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

Детальніше...

Увага! Ремонтні роботи!

У зв'язку з ремонтними роботами 7 лютого 2018 c 9.00 до 17.00 буде перекрито рух по 2-й і 4-ї черги естакади. Просимо взяти до уваги!

Детальніше...

До уваги представників ЗМІ!

У зв’язку з погіршенням погодних умов брифінг начальника адміністрації Одеського морського порту Ігоря Ткачука щодо початку робіт з реконструкції причалу № 7 Одеського морського порту перенесено.

 

Про дату та час проведення брифінгу буде повідомлено додатково.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

Детальніше...