МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 2
Під обробкою: 19

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Інші партнери

Оздоровчий комплекс Чабанка

Оздоровчий комплекс Чабанка прийняв свого першого відвідувача 8 червня 2000 і ось вже більше 10 років двері коммплексу відкриті для всіх, хто піклується про своє здоров'я, хто хоче відпочити від метушні великого міста і відігрітися під південним сонечком на березі Чорного моря. За цей час підприємство зарекомендувало себе на ринку оздоровчих послуг, як стабільна компанія, що надає комплексне обслуговування високої якості.

 

Оздоровчий комплекс Чабанка - це новий стандарт комфорту, підкріплений кращими світовими досягненнями в сфері санаторно-курортних послуг, основою якого є індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Багатофункціональний комплекс Чабанка об'єднує велику кількість різноманітних оздоровчих, спортивних і естетичних споруд. У їх числі спальний та медичний корпуси з номерами класу «Стандарт», комфортабельні котеджі класу «Люкс» і «Напівлюкс», фітнес і тенісний клуб, поле міні-гольфу, оздоровчо-естетичний SPA-центр, а також мережа барів і кафе.

Детальніше...

Компанія DHL

Компанія DHL в Україні представлена чотирма підрозділами: DHL EXPRESS, DHL FREIGHT, DHL EXEL SUPPLY CHAIN і DHL GLOBAL FORWARDING. 150 000 професіоналів, які працюють в офісах DHL по всьому світу, орієнтовані на обслуговування клієнтів на найвищому рівні.

 

В Україні підрозділ DHL GLOBAL FORWARDING представлений офісами в Києві, Одесі, Харкові, Сімферополі та надає широкий спектр транспортно-експедиторських послуг.

Детальніше...

Пункт контролю «Одеса-Ліскі»

Спеціалізована зона для проведення митного, прикордонного і інших видів контролю імпортних вантажів у контейнерах, що прибувають через ОМТП.

 

- сконцентровані в одному єдиному офісі всі контролюючі служби;

- спеціалізований контейнерний майданчик;

- СТЗ (склад тимчасового зберігання);

- критий склад;

- переміщення вантажів у контейнерах із порту у пункт контролю проводиться по спрощеній технологічній схемі без ПП, ПД, ВТД;

- всі необхідні види контролю здійснюються не у порту, а безпосередньо у пункті контролю;

- контейнера слідують під постійною охороною;

- контейнера переміщаються у складі контейнерного потягу по жорсткому графіку, час під час руху 1 година.

Детальніше...

ТОВ «РАФ-ПЛЮС»

ТОВ «РАФ-ПЛЮС» - повний спектр послуг у сфері поводження з відходами